.

.

Јасез накит кутија- ПУ кожа чист капак за складирање на накит за складирање на кутија за приказ на кутија со 3 решетки 6 за очила и часовници

Јасез накит кутија- ПУ кожа чист капак за складирање на накит за складирање на кутија за приказ на кутија со 3 решетки 6 за очила и часовници

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

★ Транспарентен капак : Транспарентното покритие ги чува вашите накит од прашина и ви овозможува да ги видите накитот на прв поглед без да го отворите ★ Погодно за складирање на очила, часовници, итн. ★ Цврст и издржлив материјал : Композитен материјал со табла со површина на кожа PU, исклучителен изглед е цврст, издржлив и. Мека лента обезбедува удобно чувство, накит од гребење или оштетување. ★ Внимателен дизајн : Заедничките делови и рабовите се добро изработени или зашиени, со што кутијата е помалку подложна на кршење. ★ Совршено за лична употреба на масата за облекување или деловна употреба во продавница за малопродажба, итн. Голем капацитет : 6+3 решетки Транспарентно куќиште за складирање, совршено за складирање и прикажување очила и часовник. Или користете го како кутија за прикажување во продавница за накит, исто така, тоа е совршен подарок за пријателите. Лесно затворање : Дизајн на заклучување за лесно затворање на вашата кутија и обезбедува накит.

Други карактеристики

Најдобри понуди