.

.

Нараквица за воздушни ознаки За Деца, Нараквица Со Додатоци За Држачи За Воздушни Ознаки За Јаболко, За Возраст Од 1-12 Мали Деца Девојчиња Момчиња

Нараквица за воздушни ознаки За Деца, Нараквица Со Додатоци За Држачи За Воздушни Ознаки За Јаболко, За Возраст Од 1-12 Мали Деца

DEN 95.84

Количина на стоки
Тековен

Затворање на бравата ●Совршена Компатибилност●Специјално дизајниран За Apple Airtag со прецизни отвори за монтирање, лесен за инсталирање и отстранување. ●Премиум Материјал●овој капак На ременот На ременот На airtag е изработен од висококвалитетен материјал TPU, кој има добра флексибилност, проѕирното куќиште На Airtag е исто така дизајн за завиткување на целото тело, што може ефикасно да спречи Гребење На Airtag и може да се измие и лесно да се исчисти. ●Надграден Дизајн●прилагодливата нараквица За Воздушна ознака е дизајнирана со брава од Нерѓосувачки челик, а ременот има и повеќе отвори, кои можат слободно да се прилагодат според големината на раката на носителот, а исто така има добар ефект на дисипација на топлина, што му овозможува на носителот да добие удобно Чувство на Абење. ●Применливи луѓе●овој Ремен За Воздушни Ознаки има повеќе бои за избор, што е многу погодно за децата и постарите лица дома да ги носат кога излегуваат на play.

Други карактеристики

Најдобри понуди