.

.

3drose линии на вар и бела геометриска шема на сива - кригла 22oz Штајн

3drose линии на вар и бела геометриска шема на сива - кригла 22oz Штајн

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Направено од бела керамика со висок сјај Слика отпечатена од обете страни. Висина : 6,5 инчи. Достапно во 22oz. Не се препорачува миење на миење садови/микробранови, поради златни акценти. Направено од бела керамика со висок сјај. Слика отпечатена од обете страни. Висина : 6,5 инчи. Достапно во 22oz. Не се препорачува миење на миење садови/микробранови, поради златни акценти. Линиите на вар и бела геометриска шема на сивата кригла од Штајн е одличен начин да уживате во кој било пијалок. Овој керамички Штајн од 22 мл има голема цврста рачка, злато завојување на раб и база, заедно со декоративно кастинг низ целиот свет. Зошто да пиете од обична кригла кога обичајната печатена кригла е толку поладна? Сликата е отпечатена од обете страни. Се препорачува миење на рацете, а не за употреба во микробранова печка.

Други карактеристики

Најдобри понуди