.

.

Змџа 1 парчиња четки за калиграфија со средна редовна скрипта за скрипти за сликање материјали за канцеларија

Змџа 1 парчиња четки за калиграфија со средна редовна скрипта за скрипти за сликање материјали за канцеларија

DEN 1102.40

Количина на стоки
Тековен

Должина : 225мм Материјал на Пенсток : Дрво. Спецификации за продажба : 1 компјутери. Материјал за коса : мек. Спецификација : Средно редовно скрипта. Категорија на производи : Канцелариски и училишни материјали : Сликарство Снабдување Продукција Име : Калиграфија Четка за должина : 225mmpenstock Материјал : Спецификации на Woodsales : 1 PCShair Материјал : Soft Specification : Средна редовна скрипта Категорија : Канцеларија и училишни материјали.

Други карактеристики

Medium Regular Script :

Најдобри понуди