.

.

Ојолан Девојки девојки танцуваат култури врвни секвенци за атлетска маица со атлетска маица со долги ракави балерина перформанси танцувачка облека

Ојолан Девојки девојки танцуваат култури врвни секвенци за атлетска маица со атлетска маица со долги ракави балерина перформанси

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

30% полиестер, 30% спандекс мрежа, 40% sequins Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Горните карактеристики со Spandex Mesh Долг ракав и јака од тркалезни држачи, јака за затворање на копчињата, шуплив пред и задниот дизајн. Декорирани пенливи секвенци, супер краток стил на култура, добар еластичен полите, лесен за ставање или полетување, убава и модерна. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство, ве молиме проверете јасно, рачно миење ладно и висат суво. Погодно за многу прилики, на пример, носење танц, сценска изведба, модна облека, носење конкуренција, носење спорт и многу повеќе. 30% полиестер, 30% спандекс мрежа, 40% sequins. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Горните карактеристики со Spandex Mesh Долг ракав и јака од тркалезни држачи, јака за затворање на копчињата, шуплив пред и задниот дизајн. Декорирани пенливи секвенци, супер краток стил на култура, добар еластичен полите, лесен за ставање или полетување, убава и модерна. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство, ве молиме проверете јасно, рачно миење ладно и висат суво. Погодно за многу прилики, на пример, носење танц, сценска изведба, модна облека, носење конкуренција, носење спорт и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди