.

.

Дифузер за ароматерапија дифузер за нецентрирани влошки за есенцијално масло за употреба со миризба, Carsceter Aromakey, Aromapod & Mio 20 пакет

Дифузер за ароматерапија дифузер за нецентрирани влошки за есенцијално масло за употреба со миризба, Carsceter Aromakey, Aromapod &

DEN 127.84

Количина на стоки
Тековен

Влошките за полнење на Aromahouse се дизајнирани за миризба, Car Scenter, Aromakey, Aromapod & Mio дифузери Додадете неколку капки од какво било есенцијално масло во подлогата, вметнете во дифузер и уживајте во придобивките од ароматерапијата. Долготрајни влошки : Aromahouse Refill нуди максимална употреба и придобивки од кое било есенцијално масло со сите производи на Aromahouse. Влошките треба да се заменат кога ќе станат тешки. 20 x Подложни влошки за полнење : Нема да менувате масла! Овозможува максимална флексибилност. Може да се користи со вашите омилени природни есенцијални масла за да се извлечат максимални здравствени придобивки од вашите омилени мириси како чиста лаванда, слатка портокалова, чајно дрво, еукалиптус, лимоноса, пеперминт, Бергамот, Френсинцес, лимон, рузмарин, цимет и есенцијални масла за есенцијални иланг-Иланг-Иланг . Безбедно и ефикасно : Произведено во објект за овластување CE & GMP во Канада. Сосема безбеден и безбеден околу децата, миленичиња и бремени жени. Користете го со омилениот дифузер за да уживате во придобивките од вашите омилени есенцијални масла. Загрижена бесплатна гаранција : Ние веруваме толку длабоко во нашите производи што нудиме гаранција за бесплатна загриженост. Ако не сте задоволни со нашиот производ, едноставно вратете го. Нема поставени прашања. Влошките за полнење на Aromahouse се дизајнирани за миризба, Car Scenter, Aromakey, Aromapod & Mio дифузери. Додадете неколку капки од какво било есенцијално масло во подлогата, вметнете во дифузер и уживајте во придобивките од ароматерапијата. Долготрајни влошки : Aromahouse Refill нуди максимална употреба и придобивки од кое било есенцијално масло со сите производи на Aromahouse. Влошките треба да се заменат кога ќе станат тешки. 20 x Подложни влошки за полнење : Нема да менувате масла! Овозможува максимална флексибилност.

Други карактеристики

Најдобри понуди