.

.

Моторола Мото Х Стил Премиум Кожен Ремен Клип Торбичка Случај Капак Футрола

Моторола Мото Х Стил Премиум Кожен Ремен Клип Торбичка Случај Капак Футрола

DEN 230.40

Количина на стоки
Тековен

Специјално дизајниран За Моторола Мото Х Стил 2015 Со Тенок случај Овој случај ЌЕ ОДГОВАРА На Моторола Мото Х Стил Со Тенок случај. Оваа торбичка е опремена со еден издржлив клип за ремен плус 2 дополнителни безбедни јамки за ремени и предно магнетно затворање. Стилскиот дизајн со мека внатрешна обвивка помага во заштитата На Вашиот нов телефон Моторола Мото Х Стил од прекари и остатоци. Моторола Мото Х Стил Премиум Кожен Ремен Клип Торбичка Случај Капак Футрола (Одговара Моторола Мото Х Стил2015 со тенок или тенок случај).

Други карактеристики

Најдобри понуди