.

.

Полнач за батерии LP-E5, ЛП Брз полнач со LED светла приказ компатибилен со Canon EOS 1000D, EOS 500D, EOS 450D, EOS Rebel T1i, EOS Rebel XS, EOS Rebel XSI, EOS Kiss F, EOS Kiss X2, EOS Kiss X3

Полнач за батерии LP-E5, ЛП Брз полнач со LED светла приказ компатибилен со Canon EOS 1000D, EOS 500D, EOS 450D, EOS Rebel T1i, EOS

DEN 959.84

Количина на стоки
Тековен

{Компатибилност} : LP LP-E5 Полнач за батерии на батеријата на фотоапаратот, кој може да се собере со EOS 1000 D, EOS 500 D, EOS 450 D, EOS Rebel T1i, EOS Rebel XS, EOS Rebel XSI, EOS Kiss F, EOS Kiss X2, EOS Kiss X3 {100% Безбедност} : Полнач за батерии на канон за LP-E5 има заштита од преоптоварување, заштита на краток спој, заштита на висока температура и заштита на пренапони со CE, ROHS сертификати, тестирани од производителот за да одговараат на OEM производи. 100% нови и компатибилни со оригиналната ставка. {Карактеристики} : LP-E5 полнач со LED светла приказ, кога вашата батерија LP-E5 се полни, светлото на индикаторот е црвена. Кога батеријата е целосно наполнета, индикаторот светло е зелена. {Брзо полнење} : Брз полнач на Канон за LP-E5 само неколку часа за да се надополни со излез DC8.4 V/600m Ah и влез DC100-240 V ~ 50/60 Hz 150 MA. Белешка : Ефикасноста на полнење се одредува со влезната струја и напон.

Други карактеристики

Најдобри понуди