.

.

Дакстон класичен бејзбол тато шапка извезена почетна буква капа капа за капа на низок профил

Дакстон класичен бејзбол тато шапка извезена почетна буква капа капа за капа на низок профил

DEN 1190.40

Количина на стоки
Тековен

100% памук Затворање на тока. Само миење на рацете. Класична класа на Унисекс Класик Неструктурирана тато со низок профил на круна и структурирана капа од 6 панели. 3Д азбука А до z извезена бела, одличен квалитет. Унисекс одлично одговара и за мажи и за жени. Шапката е направена со дише 100% памук. Закривената сметка на сметката со прилагодлива лента назад одговара на повеќето возрасни. Прилагодено класичен профил со низок профил на тато капа, со шест панели и криви визир на Бил. Одлична капа на унисекс одговара на повеќето возрасни. Одлична 3Д азбука А до z и броеви со двојно слој везови и шиење. Одличен изглед и совршен за да бидете заштитени од сонцето.

Други карактеристики

Најдобри понуди