.

.

Анголии 2 парчиња и кука не'рѓосувачки трајни со инчи врата врева ветерно -завртки за прозорецот едноставен челик

Анголии 2 парчиња и кука не'рѓосувачки трајни со инчи врата врева ветерно -завртки за прозорецот едноставен челик

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Не'рѓосувачки челик Лесен за инсталирање и употреба. Соодветно со повеќето видови на врата или прозорец употреба. Мазна површина и убава полирана, уредна и дарежлива, затоа не треба да се грижите за штета на раката. Оваа ставка изработена од метал, материјалот обезбедува дека е и долговечност. Со задебелни материјали од не'рѓосувачки челик, трајни и практични. Цврст и издржлив, не е лесен за 'рѓа или, има повеќе животен век од вашата замислена. Не'рѓосувачки челик. Лесен за инсталирање и употреба. Соодветно со повеќето видови на врата или прозорец употреба. Мазна површина и убава полирана, уредна и дарежлива, затоа не треба да се грижите за штета на раката. Оваа ставка изработена од метал, материјалот обезбедува дека е и долговечност. Со задебелни материјали од не'рѓосувачки челик, трајни и практични. Цврст и издржлив, не е лесен за 'рѓа или, има повеќе животен век од вашата замислена. Пакетот вклучува 2 х куки карактеристики- боја : како што е прикажано. - мазна површина и убаво полиран, уредна и дарежлива, затоа не треба да се грижите за штета на раката. - Оваа ставка изработена од метал, материјалот обезбедува ИТ и долговечност.

Други карактеристики

Најдобри понуди