.

.

Rico Industries NCAA Florida Gators Црна регистарска табличка рамка 12 x 6 црна хромирана рамка 12 x 6 Автоматски додаток за автомобили/камион

Rico Industries NCAA Florida Gators Црна регистарска табличка рамка 12 x 6 црна хромирана рамка 12 x 6 Автоматски додаток за автомобили/камион

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен

Одлична ставка за подароци за fansубителите на спортот : Загарантирано е да ви биде најомилената поседување бидејќи може да се пофали со графики за привлекување очи и е испишана со името и боите на омилениот состав Гордо прикажете ги омилените тимови и бојата. A-One-Of-A-A-Collectible-да биде првиот што поседува исклучително издржлива, избледена отпорна од 12 "x 6". Стручно направено, користејќи тешки хром што обезбедува вашата рамка да може да ја преживее различната сезона и екстремните временски услови. Омилена вентилатор 12 "x 30" рамка за автомобили/камион - овој додаток за автоматски е совршен за обичниот и секојдневниот вентилатор. Без разлика дали станува збор за ден на играта на стадионот или домашна игра со пријателите, оваа рамка за регистарски таблички ќе биде главниот момент на погонот. Високи перформанси и разноврсна : Оваа сосема нова рамка за додатоци може да се користи на предната или задната страна или вашиот автомобил, камион или РВ. Може да се користи и на вашата приколка. Има предложени дупки за завртки за лесно прикачени на вашиот автомобил. БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО!. Доведете го вашиот автомобил во живот со официјално лиценцирана рамка за автомобил/камион - колекционерско ограничено издание за кое ќе се зборува засекогаш без разлика дали сте обичен, социјален или супер фанатичен обожавател. Сите ваши пријатели ќе ве прашаат каде ја добивте вашата рамка RICO!. Уживајте во оваа нова официјално лиценцирана рамка за лиценца за црн хром, изработена од трајни материјали за да трае цел живот. Rico Industries е лидер во лиценцираниот спортски свет, давајќи безвременски подароци што ги одржуваат навивачите на нивниот омилен тим секогаш навивајќи се.

Други карактеристики

Најдобри понуди