.

.

Allmapsupplier моден патент, влечење, јастог од јастог од тајланд, накит за мапи во Тајланд, затворач на јастог од Тајланд, повлекување на патент, мапи накит , A0186

Allmapsupplier моден патент, влечење, јастог од јастог од тајланд, накит за мапи во Тајланд, затворач на јастог од Тајланд, повлекување на патент,

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Материјали : легура, стакло Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Боја : Како слика, оваа слика е поставена под куполно стакло. Дијаметар на кабохон : 2 см, дијаметар на основата : 2 см , јастог на јастог Големина : 6mmx12mm. Zipper Pulls can be attached to the following : -Purses/Handbags and Totes -Clothing and Jackets -Back Packs -Gym Bags -Cosmetics Pouches -Pencil Cases -Wallets -Lunch Bags -Travel Bags -Laptop Cases -Bracelets -Earrings -Pendant Necklace - Клучни заложби/клучеви -Агенда, календари, планери, организатори итн . Единствени патенти се повлекуваат како подароци за Денот на вinesубените, Божиќни подароци, подароци за најдобри пријатели, подароци за роденден, подароци за годишнина, подароци за пријателство. Материјали : легура, стакло, состојба : 100% сосема нови и висококвалитетни. приложени на следново : -Пории/чанти и тота -тота -Објавување и јакни -пакувања -грб -торбички торби -козметика торбички -spencil Случаи -Воали -торбички -трајни торби -лаптоп случаи -bracelets -racelets -pendant -pendant ѓердани -коцки -коцки/клучеви/кеси Агенди, календари, планери, организатори итн .

Други карактеристики

Најдобри понуди