.

.

Zetuvit® Plus Superabsorbent облекување 6 x 8- кутија од 10

Zetuvit® Plus Superabsorbent облекување 6 x 8- кутија од 10

DEN 1065.60

Количина на стоки
Тековен

Zetuvit Plus е особено погоден за третман на умерено до силно исцрпувачки рани Облеките нудат одлична удобност и задоволство на пациентот, суперабзорно јадро за брза апсорпција и задржување на ексудат дури и под компресија, поддржува подобрено заздравување на раните и има големо задоволство на лекарите.

Други карактеристики

Најдобри понуди