.

.

Најдобар автомобил DC адаптер компатибилен со MSI Windpad 110W 32 GB Wi-Fi 10.1in таблет компјутер автоматско возило RV полесен приклучок за напојување

Најдобар автомобил DC адаптер компатибилен со MSI Windpad 110W 32 GB Wi-Fi 10.1in таблет компјутер автоматско возило RV полесен

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Овој адаптер е DC до DC, а не AC до DC Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над прекин на напон, автоматско термичко намалување, заштита од краток спој. Конзистентност на напон : Тоа ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. Проверете дали марката и моделот се во согласност со насловот за да не се купи погрешен. Напреден дизајн, нова замена за висока преносливост за полначи. Спецификации на производот : Тип на приклучок : Влезен напон на САД : AC 110 VAC ширум светот Користете ја опсегот на фреквенција на влез : 50-60 Hz Kindубезно Забелешка : Оваа ставка е адаптер за моќност за замена, а не оргинален/оригинален. Ве молиме, ве молиме, бидете informerубезно информирани дека вкупната ватажа на уредот не треба Надминете ја максималната вата (прикажана на етикетата на адаптерот) на овој адаптер и предлагаме да биде де-оценет 10% -20% кога се користи за да се спречат предупредувања за прегревање : Не отворајте или модифицирајте го кабелот за напојување / кабел за напојување / кабел за напојување / кабел за напојување Ве молиме оставете ги децата, децата далеку од изворот на напон со висок напон Ве молиме користете го под упатства за професионален електричар секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата.

Други карактеристики

Најдобри понуди