.

.

Веноал Избричена Машина За Мраз, Пренослива Машина За Снежни Конуси За Дробење Мраз Со Послужавник За Коцки Мраз, Рачна Машина За Дробење Мраз За Дома, Бпа Бесплатн?

Веноал Избричена Машина За Мраз, Пренослива Машина За Снежни Конуси За Дробење Мраз Со Послужавник За Коцки Мраз, Рачна Машина За Дробење

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

●Рачката На Рачката Што лесно се врти, Рачката овозможува непречено функционирање, а отстранливите делови го прават чистењето задача без напор Коцките мраз може лесно да се ослободат со притискање на прстот или едноставно извртување само 1 минута за да добиете полна чаша снежен конус. Побрзо и полесно од електричната машина, И Помалку Проблеми. ●Издржливи Сечила●неговите издржливи сечила за бричење се изработени од нерѓосувачки челик 304, обезбедувајќи сигурни и остри сечила се издржливи за долготрајна употреба. ●Компактна Големина●неговата компактна големина го прави идеален додаток на секоја кујна, работна површина или простор за барови, обезбедувајќи удобен и ефикасен начин да имате свежо избричен мраз при рака секогаш кога е потребно. ●Лесно Се Чистат●отстранливите делови го прават чистењето едноставна задача, обезбедувајќи безбеден и хигиенски начин за брзо бричење на многу мраз. ●Машина за лесна Употреба●рачна машина за конуси за снег е лесен за употреба уред кој без напор го бричи мразот во меки снег. Пренослив Рачен Дизајн За Ракување со Рачна Рачка ви помага Да добиете избричен мраз, снежни конуси за смешни пијалоци дури И на отворено без Електрична Енергија. Совршено решение за правење замрзнати снежни конуси и кашести. Пренослив и лесен за кампување, пловење со брод, задна врата, детски забави и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди