.

.

36 парчиња пеперутка wallид декор 3Д шарени налепници на wallидови од пеперутка со магнети и лепак налепница поставена за спална соба бања дневна соба украси

36 парчиња пеперутка wallид декор 3Д шарени налепници на wallидови од пеперутка со магнети и лепак налепница поставена за спална соба бања дневна

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : 3Д налепници за украси на wallидови со пеперутка со магнети се изработени од ПВЦ, дизајнот со двослојни крилја ја прави пеперутката да изгледа поцврста, изгледа како пеперутка што лета во пролет Вклучен пакет : Вкупно налепници од пеперутка од 36 парчиња се во 4 големини (12 различни стилови како што се покажа сликата). Со магнет и лепило со двојна страна. Широко користени : Декорациите за пеперутки можат да се нанесат на сите мазни површини, како што се wallsидови, врати, прозорец, плакари, пластика, метал, плочки, фрижидери, лаптопи, автомобили и др. Идеја Подарок : Совршен подарок за какви било посебни прилики како Божиќ, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, свадба, Роденден, годишнина, ангажман, ново бебе, дипломирање, итн. Прекрасен подарок за себе и за вашите пријатели. Забелешка : Ве молиме, проверете дали површината е мазна, сува, чиста пред да нанесете. Материјал : 3Д налепници за украси на wallидови со пеперутка со магнети се изработени од ПВЦ, дизајнот со двослојни крилја ја прави пеперутката да изгледа поцврста, изгледа како пеперутка што лета во пролет. Вклучен пакет : Вкупно налепници од пеперутка од 36 парчиња се во 4 големини (12 различни стилови како што се покажа сликата). Со магнет и лепило со двојна страна. Широко користени : Декорациите за пеперутки можат да се нанесат на сите мазни површини, како што се wallsидови, врати, прозорец, плакари, пластика, метал, плочки, фрижидери, лаптопи, автомобили и др.

Други карактеристики

Најдобри понуди