.

.

Ултра-синчиска чистач Gosuguu со резервоар за не'рѓосувачки челик за држач-Машина за чистење на домаќинства од 46kHz за очила за очила за очила, часовници, прстени, ѓердан

Ултра-синчиска чистач Gosuguu со резервоар за не'рѓосувачки челик за држач-Машина за чистење на домаќинства од 46kHz за очила за очила за очила,

DEN 1600.00

Количина на стоки
Тековен

【Надграден ултрасони-C Чистач за накит】 Чистење на ултрасони-Ц генерира надградена фреквенција од 46,000 Hz, која произведува моќни меурчиња за да продира длабоко во пресекот на накитот и брзо ги чисти површините и длабоките дамки, давајќи им на вашите вредности нов изглед Производот бара две батерии со големина на ААА (не се вклучени). 【Лесно работење】 Нашата чистачка Profession-L Ultrasoni-C е дизајнирана со автоматско чистење со едно копче 3 мин, обезбедете чистење длабоко од 360 ° за вашиот накит. 【Мулти-намена машина за чистење Ultrasoni-C】 Машината на професијата-алтласони-Ц, може да се користи како накит, очила, прстени, ѓердани, монети, жилети и многу повеќе. 【Добијте го очекуваниот ефект на чистење】 Ултрасони-Ц чистење е физички процес, доколку се оксидираат маснотиите или монетите, можат да користат алкални средства за чистење (санитатор за раце, сапун, итн. Ако вашиот накит SILV-ER е досаден или е оксидиран, ве молиме додадете вода за миење садови за миење садови за да го добиете очекуваниот ефект на чистење.

Други карактеристики

Најдобри понуди