.

.

Шишиња за лосион за козметика со силикони со чаши за вшмукување, шишиња за складирање на шампон за патувања

Шишиња за лосион за козметика со силикони со чаши за вшмукување, шишиња за складирање на шампон за патувања

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

Висок квалитет : Силиконско шише за патувања може да издржи дневна употреба, да се спротивстави на свиткување и деформација, да избегне пукање или фрактура и може да се чува и користи долго време Функција на производот : Може да се користи за замена на старите или оштетените делови, кои можат да ги подобрат перформансите за време на употребата, да го направат вашиот багаж полесен кога патувате и да ви донесе поинакво искуство. Лесно за чување : Кога не го користите овој комплет за силиконски шише за патување, можете да го чувате во ранец или торба за складирање без да заземате простор, што може ефикасно да заштеди простор. Широко користен : Овој производ е мал и преносен, може да се постави насекаде, може да се смести дома во дневната соба во кое било време за да излезете на употреба, или како сопственик на клубот, можете да го ставите во клубот за гостите да ги користат . Идеален подарок : Ако барате подароци за празници за ентузијасти за патувања во вашиот живот или подготвувате нов пакет делови за семејна игра, нашите производи се одлични подароци за пријателите и семејството. Висок квалитет : Силиконско шише за патувања може да издржи дневна употреба, да се спротивстави на свиткување и деформација, да избегне пукање или фрактура и може да се чува и користи долго време. Функција на производот : Може да се користи за замена на старите или оштетените делови, кои можат да ги подобрат перформансите за време на употребата, да го направат вашиот багаж полесен кога патувате и да ви донесе поинакво искуство. Лесно за чување : Кога не го користите овој комплет за силиконски шише за патување, можете да го чувате во ранец или торба за складирање без да заземате простор, што може ефикасно да заштеди простор.

Други карактеристики

Item Type:
Travel Bottle
Material:
Food Grade Silicone
Weight:
Approx. 48g / 1.7oz
Product Size:
Approx. 12x6x3.3cm / 4.7x2.4x1.3in
Capacity:
100ml
Process:
Injection
Surface treatment:
Frosted
Product type:
travel kit, essential oil bottle, lotion bottle, cosmetic bottle, cosmetic hose
Package List:
1 x Travel Bottle
Note:
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Најдобри понуди