.

.

Skar Audio SDR-8 D4 8 700 Watt Max Power Dual 4 Ohm Car сабвуфер

Skar Audio SDR-8 D4 8 700 Watt Max Power Dual 4 Ohm Car сабвуфер

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Конфигурација на двојна гласовна калем од 4 ом Врвна моќност : 700 вати. RMS Power : 350 вати. Конус за хартија со притисок на конкуренција. 2 "Гласовен калем со бакар со висока температура. Одговор на фреквенција : 30 Hz - 350 Hz. 8-инчен двоен сабвуфер со автомобил со 4 ом. Врвна моќност : 700 вати RMS моќност : 350 вати. Гласовен калем со висока температура со висока температура со висока температура. 4-Ohm сабвуфер на автомобили. Врвна моќност : 700 вати RMS моќност : 350 вати. 2 "4-слој со висока температура на бакар на бакар. Висока ролна пена Опкружувачка и конкурентна оценка за хартија. Опсег на реакција на фреквенција : 30 Hz - 350 Hz чувствителност : 83,7 d B. Дизајн на напреден мотор со висок флукс Ферит мотор. Skar Audio SDR-8 D4 беше дизајниран да испорача звук на тврд удар, низок спектар. Одликувајќи се со мотор со висок флукс, овој разноврсен 8-инчен вуфер е конзервативно оценет на 700 вати максимална моќност. Не дозволувајте големината да ве измами, SDR-8 D4 е способен да репродуцира ниски фреквенции со авторитет.

Други карактеристики

Најдобри понуди