.

.

Драги за слот за вратите за 2021+ Toyota Venza 19PCS/Поставете не-лизгање против-исушена подлога за чаши за врата, Toyota Venza Accessory Car Center Console Liner Mats компатибилен со 2021 2022 2023 Toyota Venza L

Драги за слот за вратите за 2021+ Toyota Venza 19PCS/Поставете не-лизгање против-исушена подлога за чаши за врата, Toyota Venza

DEN 880.00

Количина на стоки
Тековен

【Високо квалитетен материјал】 Модниот слот за автомобили Мат чаша подлога за 2021 2022 2023 година Toyota Venza Anti Slip Cup држач Вметнува 19 парчиња/комплети е направено од материјал отпорен на топлина, кој е помек, еколошки и траен Издржува ултра-високи температури и не го дава мирисот на пластични или гумени гуми. Во исто време, намалувањето на бучавата и долготрајната употреба го прават стилски и издржлив додаток на Toyota Venza за возачот. 【Стилски дизајн】 Не-лизгачкиот слот за заптивка на вратите од 2021 2022 2023 Додатоци на Toyota Venza е прилагодена за да ги задоволи вашите потреби, правејќи го секој погон да се чувствува поудобно. Во исто време, вашиот оддел за автомобили може да одржи униформа и моден стил, со што автомобилот е внатрешен да изгледа поуреден. 【Ефективна заштита】 Премиум обичај 2021 2022 2023 Додатоци за внатрешни работи на Toyota Venza поставува не-лизгање како гума „подни душеци“, Fit Padding ќе ги покрие сите џебови во внатрешноста на вашиот автомобил, вклучувајќи : држачи за чаши, џебови на вратите и централна конзола. Тие се спротивставуваат на трошките, излевањето на светлината, стопените бонбони, гребнатинките и растрејните монети. За да се исчисти, едноставно ставете ја подлогата во мијалникот за да се исплакне.compabtital со Toyota Venza 2021 2022 2023. 【Лесна инсталација】 Оние сопствени држачи за вклопување во чашата, централна конзола и џебови на вратите гума Toyota Venza 2021 2022 2023 инсерти комплет со мал и удобен Дизајн на токи, може ефикасно да ја спречи подлогата за автомобили да скока напред и назад, и се носи, чисти и инсталираат многу лесно. Кога станува валкано, можете да го извадите и за чистење и повторно да го поставите автомобилот внатре. Тоа е добро за 2021 2022 2023 додатоци на Toyota Venza. 【Услуга по продажбата】 Секоја од нашите облоги на вратите вметнува чаши конзоли за внатрешни додатоци за внатрешни работи е внимателно дизајнирани и произведени и имаат строг систем за контрола на квалитетот за да обезбедат стабилен квалитет. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, ќе понудиме преименување или ќе го вратиме според вашите потреби. 【Високо квалитетен материјал】 Модниот слот за автомобили Мат чаша подлога за 2021 2022 2023 година Toyota Venza Anti Slip Cup држач Вметнува 19 парчиња/комплети е направено од материјал отпорен на топлина, кој е помек, еколошки и траен. Издржува ултра-високи температури и не го дава мирисот на пластични или гумени гуми. Во исто време, намалувањето на бучавата и долготрајната употреба го прават стилски и издржлив додаток на Toyota Venza за возачот. 【Стилски дизајн】 Не-лизгачкиот слот за заптивка на вратите од 2021 2022 2023 Додатоци на Toyota Venza е прилагодена за да ги задоволи вашите потреби, правејќи го секој погон да се чувствува поудобно. Во исто време, вашиот оддел за автомобили може да одржи униформа и моден стил, со што автомобилот е внатрешен да изгледа поуреден. 【Ефективна заштита】 Премиум обичај 2021 2022 2023 Додатоци за внатрешни работи на Toyota Venza поставува не-лизгање како гума „подни душеци“, Fit Padding ќе ги покрие сите џебови во внатрешноста на вашиот автомобил, вклучувајќи : држачи за чаши, џебови на вратите и централна конзола. Тие се спротивставуваат на трошките, излевањето на светлината, стопените бонбони, гребнатинките и растрејните монети. За да се исчисти, едноставно ставете ја подлогата во мијалникот за да се исплакне.compabtital со Toyota Venza 2021 2022 2023. 【Лесна инсталација】 Оние сопствени држачи за вклопување во чашата, централна конзола и џебови на вратите гума Toyota Venza 2021 2022 2023 инсерти комплет со мал и удобен Дизајн на токи, може ефикасно да ја спречи подлогата за автомобили да скока напред и назад, и се носи, чисти и инсталираат многу лесно.

Други карактеристики

Најдобри понуди