.

.

Туш Сциегеги не'рѓосувачки челик стакло прозорец Скриери кои не се лизгаат рачки за стакло од врата од бања со кука, злато

Туш Сциегеги не'рѓосувачки челик стакло прозорец Скриери кои не се лизгаат рачки за стакло од врата од бања со кука, злато

DEN 1088.00

Количина на стоки
Тековен

Како што често се користи есенцијално за секојдневно чистење, многу е лесен за употреба, едноставното бришење може лесно да исчисти вода и пена од мермерниот бројач или стаклената врата, да го испрскате вашата чистачка за FAV и да ги избришете со нашата стискање, навистина може да ја сврти вашата чаша како нова Еден Направено од не'рѓосувачки челик, кој е многу здрав и издржлив како често користениот дом неопходен за секојдневно чистење. Многу тивко додека метете или да се скарате од пискавчето за туширање за да отстраните вода или пена на стаклото и шалтерот, не оставајќи никакви ленти или дамки на неа, не мора да ги носите повторените чистачи и звуци, само едно едноставно бришење. Не само за чистење на стаклени прозорци, туку и за стаклени wallsидови, магливи врата од бања, wallид за туширање, прозорци на автомобили и ветерни штитови, мермерни бројачи и мијалник, а исто така и огледала и плочки или други места со кои можеби сакате да ги исчистите. Без напор и удобен дизајн на рачката за рака за да се зафати и нема да се лизне дури и да користите сила за чистење. Приложениот држач е за лесен склад по секоја употреба, само изберете го вистинското место за да го инсталирате држачот и да го закачите пискавчето, не мора да најдете на друго место за да ја ставите вашата алатка. Како што често се користи есенцијално за секојдневно чистење, многу е лесен за употреба, едноставното бришење може лесно да исчисти вода и пена од мермерниот бројач или стаклената врата, да го испрскате вашата чистачка за FAV и да ги избришете со нашата стискање, навистина може да ја сврти вашата чаша како нова Еден. Направено од не'рѓосувачки челик, кој е многу здрав и издржлив како често користениот дом неопходен за секојдневно чистење. Многу тивко додека метете или да се скарате од пискавчето за туширање за да отстраните вода или пена на стаклото и шалтерот, не оставајќи никакви ленти или дамки на неа, не мора да ги носите повторените чистачи и звуци, само едно едноставно бришење. Не само за чистење на стаклени прозорци, туку и за стаклени wallsидови, магливи врата од бања, wallид за туширање, прозорци на автомобили и ветерни штитови, мермерни бројачи и мијалник, а исто така и огледала и плочки или други места со кои можеби сакате да ги исчистите.

Други карактеристики

Најдобри понуди