.

.

Anncus 2PCS ADS8688IDB ADS8688 ADS86888IDBTR ADS86888AIDBTR ADS86888AIDBT ADS8688A TSSOP-38

Anncus 2PCS ADS8688IDB ADS8688 ADS86888IDBTR ADS86888AIDBTR ADS86888AIDBT ADS8688A TSSOP-38

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново. Е прилагодено : да. Добредојдовте на купување, обезбедување на квалитет. Спецификации на предметите : Потекло : CN (потекло) Состојба : New Type : ICIS Прилагодено : Yes Compable : Play Station Move Unit Тип : 2piecepackage Тежина : 0,1kg (0.) Големина на пакетот : 7 CM x 7cm x 7cm (2,76in x 2,76in x 2.

Други карактеристики

Најдобри понуди