.

.

10 парчиња куки за тешка табла за дупки за дупчење за 1/4 pegboard, алатка за алатки за алатки за алатки за алатки за алатки за алатки поставени додатоци за организација на

10 парчиња куки за тешка табла за дупки за дупчење за 1/4 pegboard, алатка за алатки за алатки за алатки за алатки за алатки за алатки

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

【Не-лизгачка челична рамка】 Секоја кука е обложена со неопрена гума, која има добра функција против лизгање Обезбедува дека вашите куки нема да 'рѓаат и дека вашите алатки нема да паднат лесно. 【Вредниот пакет】 Во пакетот има вкупно 10 куки. Долг тип рамна двојна кука x 2, рамна двојна кука со краток тип x 2, голем закривен држач x 2, мал закривен држач x 2, држач за алатка за напојување x 2. 【Висококвалитетни материјали】 Нашите куки за штипки се изработени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик . Тешката кука може да се користи засекогаш и нема да се скрши. Лесно виси на таблата, правејќи ги вашите алатки уредни и лесни за наоѓање. 【Лесен за употреба】 Куката за алатка за алатки PEG не бара заклучување на ноктите за да се прикачи на Pegboard. Може да издржи тешки алатки и нема да падне. Може безбедно да чува која било алатка и можете да ја користите со доверба. 【Широко користен】 Овој комплет за куки за штипки е погоден за фиксирање на предмети со различни големини, како што се чекани, електрични вежби, водни цевки, лопати, клучеви, итн. Може да се користи и за фиксирање на материјалите за чистење, како што се метли и молици. Спецификации : Материјал : Димензии на не'рѓосувачки челик пакет : 24*12*10 cm/9.

Други карактеристики

Најдобри понуди