.

.

Hemoton Baby Lounger Cover Clorger Lounger Nound Noungers Loungers Новороденче, новородено новородено покритие, покритие со перници за покривање, покритие за бебиња за бебиња за бебиња за бебињ?

Hemoton Baby Lounger Cover Clorger Lounger Nound Noungers Loungers Новороденче, новородено новородено покритие, покритие со перници за покривање,

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

Супер помеки притиснати пени Покрив за перница за новороденчиња-направена од помек и дишечки материјал, издржлив и здрав за ластата што се користи. Доброто изработка обезбедува практичност. Baby Lounger Slipcover-Оваа покривка за дишење и пријателски за кожа лесно ќе ги освои фаворитите на повеќето мајки. Неверојатен подарок за нови мајки. Покривање на подлогата за спиење на новороденчиња- капакот е дизајниран да одговара на вдлабнатиот центар на перницата, така што вашето бебе останува удобно. Опфаќања на дневникот- Исклучителна занаетчија и супер помек материјал Направете го овој лизгач за новороденчиња, како прекрасна и добро функционира. Покрие за бебиња- Покривот за новороденчиња се чувствува пријатно, пријателски за кожата и дише, лесен за промена на повеќе чиста и хигиенска. Супер помеки притиснати пени. Покрив за перница за новороденчиња-направена од помек и дишечки материјал, издржлив и здрав за ластата што се користи. Доброто изработка обезбедува практичност. Baby Lounger Slipcover-Оваа покривка за дишење и пријателски за кожа лесно ќе ги освои фаворитите на повеќето мајки. Неверојатен подарок за нови мајки. Покривање на подлогата за спиење на новороденчиња- капакот е дизајниран да одговара на вдлабнатиот центар на перницата, така што вашето бебе останува удобно. Опфаќања на дневникот- Исклучителна занаетчија и супер помек материјал Направете го овој лизгач за новороденчиња, како прекрасна и добро функционира. Покрие за бебиња- Покривот за новороденчиња се чувствува пријатно, пријателски за кожата и дише, лесен за промена на повеќе чиста и хигиенска. Пакетот вклучува 1 x Домаќин за покритие на новороденчињата - Боја : Нане зелена покривка за бебиња - Големина : 55.

Други карактеристики

Најдобри понуди