.

.

Msom 95760-2t630 Автомобил Обратна Камера Помош Камера Компатибилен За Kia Оптима 2013-2015 957602T630

Msom 95760-2t630 Автомобил Обратна Камера Помош Камера Компатибилен За Kia Оптима 2013-2015 957602T630

DEN 1337.60

Количина на стоки
Тековен

Фина изработка, едноставна и удобна инсталација Висока чувствителност, широк агол на гледање, избегнување на ќорсокаци во местата за паркирање. Објективот не е лесен за магла, сигналот е стабилен, а сликата е сеуште со висока дефиниција и недиференцирана во екстремни временски услови. Објективот со висока дефиниција обезбедува одлична висока резолуција и чувствителност, а сликата е јасна, обезбедувајќи ви добро визуелно искуство. Ве молиме слободно контактирајте ме ако имате какви било прашања пред да нарачате, ви посакувам среќен шопинг. Фитмент : Компатибилен За Киа Оптима 2013-2015тип : Тип На Камера За Заден Поглед : Директна Инсталација На Возилото : Број На Заден Дел : 95760-2Т630 957602т630материјал : Абсколор : Содржина на црн пакет : 1 х Камера За Заден Погледсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа.

Други карактеристики

Најдобри понуди