.

.

Елиона модерни сини рачни разнесени меурчиња стакленички приврзоци светлосни тела и 8 ”мини гумено дрво висечки ламба и засадено меур стакло што виси светло за тр?

Елиона модерни сини рачни разнесени меурчиња стакленички приврзоци светлосни тела и 8 ”мини гумено дрво висечки ламба и засадено

DEN 1352.00

Количина на стоки
Тековен

【Современа сина рачна разнесена стакло стакло од приврзоци】 Индустриски светла за приврзоци со рачно разнесена стаклена сенка, создаваат опуштена атмосфера, произведена од занаетчија со искуство повеќе од 20 години во уметничко стакло Додава живописна вибрација во која било соба, особено кујнски остров, трпезарија, бар за појадок. ❥ (Рачно изработената природа на стаклената сенка ќе произведе мали разлики во дизајнот и големината. Секоја светлина е уникатна). 【Врвниот занаетчиски мат црна метална база】 ① наместо процесот на сликање на спреј, процесот на постојана температура без прашина Елиона се користи за боја на печење на површината за да се обезбеди бојата да е ослободена од нечистотии и мазна што нема да попушти, потрајни и стабилни . Едноставно исплакнете со вода или избришете со влажна крпа, а потоа исушете се. ② Направено од природна железна руда од планините во Хајленд, стопена на ултра-висока температура од 1538 ℃ за да се обезбеди нечистотии. 【Цврст пакет и услуга за квалитет од 12 месеци】 Ја наполнивме целата сенка со пена. Овој метод на пакување може да го заштити стаклото во најголема мерка и да избегне оштетување. Ние нудиме целосна гаранција за една година за да ви донесеме одлично искуство за купување. (Ако имате какви било проблеми со нашата светлина за приврзоци, ве молиме не заборавајте да нè известите и ние ќе ве достигнеме најбрзо и ќе ви помогнеме) 【Цврст пакет и квалитетна услуга од 12 месеци】 Ние го наполнивме целиот. 【Одржување Модерно и индустриско метално приврзок светло】 ① Едноставно исплакнете со вода или избришете со влажна крпа, а потоа исушете. Ние сме премачкани со минерално масло пред пакувањето, и сè уште препорачуваме обложување на минерално или маслиново масло 1-2 пати 3 месеци за да го направиме житото од дрво повеќе текстура. ② Елиона за приврзоци, класично гумено дрво исполнува железо, едноставно и елегантно. Обезбедете модерно и индустриско чувство. Идеално за кујнски остров, трпезарија, дневна соба, канцеларија, кафе бар, спална соба, ноќна ноќ. 【Димензија и сијалици Тип】 ① Димензија и прилагодлива висина : max56 '' H x 8 '' W x 8 '' 'D таванот крошна : dia. Облеките се вклучени за прилагодување на висината. Оваа светлина што виси на островот може да се инсталира на која било висина на таванот и наклон. може да се затемни затемнето и затемнето сијалица. (Сијалиците не се вклучени). Лесна инсталација : Упатство за инструкции внатре, целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација. , создадете опуштена атмосфера, произведена од занаетчија со искуство повеќе од 20 години во уметничко стакло. Да ви носи модерен допир и чиста модерна естетика, додава живописно живописно во која било просторија, особено кујнски остров, трпезарија, бар за појадок. Рачно изработената природа на стаклената сенка ќе произведе мали разлики во дизајнот и големината. Секоја светлина е уникатна). 【Врвниот занаетчиски мат црна метална база】 ① Наместо процесот на сликање на спреј, процесот на постојан температура без прашина Елиона се користи за површинско печење Бојата за да се обезбеди бојата да е ослободена од нечистотии и мазна што нема да попушти, потрајни и стабилни. Едноставно исплакнете со вода или избришете со влажна крпа, а потоа исушете се. ② Направено од природна железна руда од планините во Хајленд, стопена на ултра-висока температура од 1538 ℃ за да се обезбеди нечистотии.

Други карактеристики

Најдобри понуди