.

.

Девојки девојки од izизио, секвенциран латински танц фустан, искра, балет Танго румба танц леотарски фустан со дното на танцувачката облека

Девојки девојки од izизио, секвенциран латински танц фустан, искра, балет Танго румба танц леотарски фустан со дното на танцувачката облека

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 60% полиестер, 30% sequins, 10% rhinestone. Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобна за носење. Дизајн со без ракави и коси рамо, едната страна е широки ленти за рамо, друга е ленти за рамо на шпагети. Шуплив грб, привлечни, сјајни sequins и украсени од ринстони, изгледи на ленти за тасели, боксерско дно полите, многу модерни. Табела со големина значи возрасен опсег за девојчиња, но тие се само за општо водство, ладно миење на рацете и висат суво. Погодно за многу прилики, гимнастичко, носење забави, носење танц, носење на конкуренција, перформанси, итн. | - Препорачана големина - | должина | - градите | половината- -6 | - 6 години | 19 "/48.5cm | - 22,5 "/57.5cm - | - 20,5"/52cm - 8 | - 8 години | 20,5 "/52cm | - 24,5" /62.5cm - | 22 "/56cm- - 10 - | - - 10 години | - 22 "/56cm - | - 26,5" /67.

Други карактеристики

Најдобри понуди