.

.

Зеронична подигање јога панталони за жени со џебови со високи тренинзи со половината, кои работат панталони за контрола на стомакот, панталони за работа со долги б?

Зеронична подигање јога панталони за жени со џебови со високи тренинзи со половината, кои работат панталони за контрола на стомакот,

DEN 495.68

Количина на стоки
Тековен

Полиестер + спандекс Еластично затворање. салата, исто така е промена на погодност кога треба да одите во продавницата. Панталони за подигање за жени : Зеронични панталони за јога за подигање ја расипуваат традицијата на класични хеланки на јога, тренингот на тренингот опуштено отворање на чизми на глуждот, го ослободува глуждот и ви нуди поголема слобода и флексибилност во движењето. Нашите пантолони со високи половини, кои ги ласкаат секој вид и форма на телото, можете да ја изберете бојата што ви се допаѓа од најразлични бои. Супер мека и удобна ткаенина : Zeronic Women Bootleg Bootleg Boolgings се изработени од Spandex & Polyester, тоа е супер истегнување и меко, овие панталони ја задржуваат својата форма и многу издржлива, лесно измиена и сушена. Кога ќе ги ставите, тие се чувствуваат како втора кожа, тие се вклопуваат удобно на половината, колковите и нозете. Тие се доволно дебели за пантолони за работно фустан и не се гледаат преку загарантирани. Уште повеќе, затегнати препоните и истегната конструкција за поголема слобода на движење. Совршени за повеќето прилики : Зероничните јога панталони комбинираат мода, функција и со највисок квалитет, префект за јога, вежбање, фитнес, пилатес, трчање или кој било вид на вежбање или активности поврзани со фитнес, панталоните со зеронична јога се посветени на обезбедување максимална удобност на Вие, затоа не двоумете се да ги носите овие панталони и да ја отворите вратата за здрав живот. Различни бои, можете да изберете што сакате. 30 дена гаранција : Зероничните производи се продаваат со гаранција од 30 дена, со полно пари и може да се вратат без прашања. Додадете ги овие женски хеланки во вашата количка со кликнување на копчето "Додаток до количка" и купете го сега.

Други карактеристики

Најдобри понуди