.

.

Музички белешки со шарени керамички коски Кина Декоративни плочи со штанд виси украси за вечера

Музички белешки со шарени керамички коски Кина Декоративни плочи со штанд виси украси за вечера

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Големина : Нашата декоративна чинија со коски има 4 големини од 6inch/7inch/8inch/10inch Пакетот вклучува : Декоративна плоча + Стенд за приказ + Кука + парче самолепливо. Материјал : Оваа декоративна чинија е изработена од висококвалитетен материјал од коска од Кина, исклучителен и убав, здрав и издржлив. Дефект : Нашата декоративна плоча доаѓа со основа за да можете да ја прикажете на вашата таблета или убаво да ја обесувате. Повод : Декоративни плочи со исклучителни обрасци, погодни за декорација или употреба во дневни простории, простории за студии, канцеларии, ресторани, влезови, хотели, домови за одмор, итн. Одлични подароци : Смешна занаети за декоративни плочи на коска, занаети за украси, одличен избор на годишнини, свадби, свадби , Родендени, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Божиќ, итн. Тоа е совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Големина : Нашата декоративна чинија со коски има 4 големини од 6inch/7inch/8inch/10inch. Пакетот вклучува : Декоративна плоча + Стенд за приказ + Кука + парче самолепливо. Материјал : Оваа декоративна чинија е изработена од висококвалитетен материјал од коска од Кина, исклучителен и убав, здрав и издржлив. Дефект : Нашата декоративна плоча доаѓа со основа за да можете да ја прикажете на вашата таблета или убаво да ја обесувате.

Други карактеристики

Најдобри понуди