.

.

YOUHODA Шапка Лавици За Бејзбол Капи Со Фиксна Велкро, 24 Џебови Во Текот На Вратата Шапка Организатор со 3 Куки, 21 Држач Крива капа &засилувач; 3 Длабоко Џебови Складирањ?

YOUHODA Шапка Лавици За Бејзбол Капи Со Фиксна Велкро, 24 Џебови Во Текот На Вратата Шапка Организатор со 3 Куки, 21 Држач Крива

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

①Лесна Инсталација И Употреба Оваа Бејзбол Капа Лавици За Капа За Врата е супер лесна за инсталирање со вклучени 3 парчиња над куките на вратите, без дупчење без лепење, без оштетување на ѕидот, можете да го закачите на вратата или кабинетот за собирање како што сакате ●Брзо Изберете За Денешната Боја●со проѕирниот џеб, лесно можете да го изберете вистинскиот за денес меѓу сите оние вашите омилени капачиња. Секој колекционер на капи ќе го сака овој организатор на бејзбол капа!. ●Цврст и Еко-пријателски€Овој Држач За Капачиња Над Вратата е изработен од врвна Оксфордска Ткаенина 600 D со двојно зашиено шиење, супер издржлив и отпорен на кинење, совршен за собирање на вашите бејзбол капи. ●Широки Длабоки Лавици за Џебни Врати што ги Одржуваат вашите бејзбол капи во такт, без деформација, без брчки. Надградената велкро вратоврска помага дополнително да ги прицврстите вашите сакани капачиња во џебот, без разлика како ја туркате вратата.

Други карактеристики

Најдобри понуди