.

.

Samsung PRO Издржливост 128gb 100mb / s Microsdxc Мемориска Картичка Со Адаптер

Samsung PRO Издржливост 128gb 100mb / s Microsdxc Мемориска Картичка Со Адаптер

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Дизајниран специјално за камери за видео мониторинг (камери за камери, камери за надзор и безбедност, ВИДЕО НАДЗОР, камери за тело, итн800 часа 4 K И Целосна HD (1080p) снимање и репродукција. Сигурност Изградена Да Трае-водоотпорна, отпорна на Удари, отпорна на Температура, отпорна на Х-зраци, магнетно-доказ. Брзина на пренос ДО 100 MB/s.

Други карактеристики

Најдобри понуди