.

.

ДРЖАЧ За Лажица ДОИТОЛ Лажичка Стапчиња За Јадење Домашна Чаша За Складирање Рустикални Алатки За Декор На Фарма Бамбус Стапчиња За Јадење Кујнски Прибор Кади Орг?

ДРЖАЧ За Лажица ДОИТОЛ Лажичка Стапчиња За Јадење Домашна Чаша За Складирање Рустикални Алатки За Декор На Фарма Бамбус Стапчиња За Јадење

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

ДЕСКТОП ЛАЖИЦА КУТИЈА ДРЖАЧ За ПРИБОР За ГОТВЕЊЕ Безбеден материјал, здрав и нема штета Држачот за Стапчиња за Јадење има одлична изработка. СЛУЧАЈ ЗА ДРЖАЧ за СТАПЧИЊА за ЈАДЕЊЕ Држачот за Стапчиња за Јадење од Бамбус може да ја украси вашата кујна како резултат на нејзината убавина и елеганција. Контра прибор , добар материјал и економичен, економичен и практичен. БАМБУС ПРИБОР СЛУЧАЈ користи Безбеден материјал, здрав и нема штета. Држачот за Стапчиња за Јадење има одлична изработка. ДРЖАЧ ЗА ДРВЕНИ СТАПЧИЊА ЗА ЈАДЕЊЕ КУТИЈА ЗА ОДВОД НА ПРИБОР За ЈАДЕЊЕ Држачот за Стапчиња за Јадење од Бамбус може да ја украси вашата кујна како резултат на нејзината убавина и елеганција. Список на пакети 1 х Карактеристики На Држачот за Бамбус Прибор-Материјал : држач за чаши Од бамбус и Дрво - Големина : 15, 00Х8, 50Х8, 50см/5, 89Х3, 34Х3 држач за прибор за кујнски шалтер. - Исто така може да биде декорација за вашата кујна, може да се зголеми еден вид на посебна атмосфера во вашата кујна десктоп лажица носителот. - Свежа и едноставна боја, со дизајн на одводна дупка, материјал без штети, убав и практичен Прибор Кади. - Боја : Како Што Е Прикажано прибор крок-Произведени со супериорен материјал, и практични за долгорочна употреба. Со убав и нов изглед ќе ја обезбеди својата популарност и практичност бамбус прибор случај.

Други карактеристики

Најдобри понуди