.

.

Ксингмем Восочен Носач На Платно, Издржливо Огревно Дрво, Торбичка За Камин, Водоотпорен, Тежок Држач За Перење Со Рачка и Прилагодлив Ремен

Ксингмем Восочен Носач На Платно, Издржливо Огревно Дрво, Торбичка За Камин, Водоотпорен, Тежок Држач За Перење Со Рачка и Прилагодлив Ремен

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Идеален Превозник многу ви е погодно да чувате дрва,трупци цврсто при рака за кујна, камин, шпорет или дрвен куп Поместените рачки се удобни за држење. Ремените што ги поврзуваат рачките се доволно долги за да се прашкаат преку рамото. Овој носач е идеален за кампување, скара или Камин,Шпорет. Одличен Материјал-носачот е изработен од восочено платно со одлични својства против абење, против вода и против кинење. Прилагодлив Ремен прилагодлив централен ремен е безбеден за прицврстување на шумата и одржување на шумата на место. Тоа ќе го задржи пакетот уредно и цврсто во внатрешноста на превозникот. Голема Големина големината на оваа торба за носење огревно дрво е 39 инчи Должина х 18 инчи Ширина. Секоја ставка тежи 0,7 килограми, носивоста е до 120 килограми, многу пренослива и погодна за движење на различни големини на трупци. Може да се закачи за ремените или да се преклопи за заштеда на простор додека не се користи. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО ние го гарантираме квалитетот на сите наши производи. Секое прашање со превозникот, наплата, замена или враќање е достапно без прашање. Опис на производот Восочен Носач На Трупци Од Платно Од Xtingmeme таа е идеална за кампување, скара или Камин,Шпорет. Многу ви е погодно да ја држите шумата цврсто при рака и да ја однесете шумата во кујна, камин, шпорет или дрвен куп. Торбата може да спречи стружење или дамка на вашата куќа, двор или автомобил.

Други карактеристики

Најдобри понуди