.

.

Шарени Сликарство Перење Попречува Круг Платно Ткаенина Кошеви Со Рачки Водоотпорен Склопувачки Перење Канта Облека Торба

Шарени Сликарство Перење Попречува Круг Платно Ткаенина Кошеви Со Рачки Водоотпорен Склопувачки Перење Канта Облека Торба

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

Оксфорд Ткаенина Избрана висококвалитетна Оксфордска ткаенина, внатрешниот слој има водоотпорен слој, кој е водоотпорен. За чистење, се препорачува рачно да ја измиете оваа пречка за перење, не избелувајте. Не само што овој организатор на ткаенина може да собере промена на облеката, туку е одличен и за чување детски играчки, грицки, сарафани и многу повеќе и може да се стави насекаде во вашиот дом. Оваа корпа за перење има буре што може да се преклопи и не зазема простор и лесно се чува. Неговиот капацитет е зголемена верзија, која може да собере повеќе облека и сарафани. Со рачки од двете страни, тој е многу цврст и поудобен за употреба. Модерните и стилски модели исто така можат да играат голема декоративна улога. Оваа валкана корпа за перење е практичен предмет За домаќинството Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, ние ги цениме нашите клиенти и ние ќе одговориме на вашата порака што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Други карактеристики

Најдобри понуди