.

.

Уникатен зрачен крст розов религиозен пластичен чаршав, 84 x 54 -

Уникатен зрачен крст розов религиозен пластичен чаршав, 84 x 54 -

DEN 212.00

Количина на стоки
Тековен

1 зрачен крст розов пластичен чаршав Сјајни крстовички розови маса мерки 84 "x 54". Покриената табела е идеална за Велигденска вечера или забава за крштевање девојки, посветеност на бебиња, забава за прва причест или забава за потврда. Заштитете ги табелите од случајни излевања и мешавини со овој лист за еднократна употреба. Заштитете ја секоја табела од случајни излевања или мешавини за време на велигденски бранч со овој зрачен крст розов пластичен чаршав. Користете го за да ги чувате табелите безбедни од дамки додека обезбедувате убава позадина за вклучена. Одликувајќи се со прекрасен график на крстот, оваа пластична табела е идеална за забавата за крштевање на секоја девојка или за првата забава за причест.

Други карактеристики

Најдобри понуди