.

.

Богатствата На Каролина Bb5275br Златен Ретривер Повлекува Значка Ролна, За Медицински Сестри Проект Значка Носителот Со Клип Повлекува Вработен Значка Носителот,

Богатствата На Каролина Bb5275br Златен Ретривер Повлекува Значка Ролна, За Медицински Сестри Проект Значка Носителот Со Клип Повлекува

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Повлечен Ремен Клип Значка Ролна и Држач ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА со еластичен акорд Тркалезна ролна што се повлекува со клип за ремен на грбот. Користете за УЧИЛИШТЕ или РАБОТНА ЛИЧНА карта или значка. Уметничкото дело е на алуминиумски диск и покриено со горниот слој на епоксидна за издржливост. Дизајниран, Печатен и составен во САД. Овој држач за значки што се повлекува е лесен, лесен за носење, но не паѓа лесно, штипките за значки се повлекуваат силно на џебот на кошулата, ременот, чантата или на кое било друго место што ви треба. Мазна површина за лесно чистење. Нашите клипови за значки што се повлекуваат се погодни за употреба со сите видови картички за вработени, студентски картички, членски картички, значки за конвенции ,ds Карти за медицински професионалци и медицински сестри. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери.

Други карактеристики

Најдобри понуди