.

.

Кабилок Звучник Штанд Микрофон Појас Пакет Фитнес Микрофон Носител Вежба Половината Торбичка Торба Фани Пакет Работи За Спортски Велосипедизам Салата Трчање Без?

Кабилок Звучник Штанд Микрофон Појас Пакет Фитнес Микрофон Носител Вежба Половината Торбичка Торба Фани Пакет Работи За Спортски

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Микрофон Држач Половината Торба прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели кој е учител, танцувачки актер итн Микрофон Држач Половината Торба оваа торба за складирање ви овозможува да го чувате вашиот микрофон во ред и да го одржувате добро организиран. Микрофон Држач Половината Торба светлината и малиот дизајн за поудобно за извршување и движење. Микрофон Држач За Половината Торба материјал од Висока класа и фина изработка, издржлив и цврст долго време. Чантата За Половината На Држачот за микрофон Може да се прилагоди според вашите потреби, практична и за наставниците, инструкторите итн. Опис Микрофон Појас Пакет Фитнес Микрофон Носител Вежба Половината Торбичка Торба Фани Пакет Работи За Спортски Велосипедизам Фитнес Трчање Карактеристики - Материјал : Најлон, Пластика - Големина : 78х14см. Пакет, Вклучувајќи 1 x Микрофон Половината Торба.

Други карактеристики

Најдобри понуди