.

.

Ези ДОЗА Неделен Планер За Пилули, Случај За Лекови, Кутија За Организатор На Витамини, Големи Прегради За Заклучување за Да Се Обезбедат Лекови На Рецепт И Да Се Сп?

Ези ДОЗА Неделен Планер За Пилули, Случај За Лекови, Кутија За Организатор На Витамини, Големи Прегради За Заклучување за Да Се Обезбедат Лекови

DEN 79.84

Количина на стоки
Тековен

7 ДНЕВЕН ОРГАНИЗАТОР НА ПИЛУЛИ : Неделниот сортирач на пилули ви помага лесно да ги планирате и дистрибуирате дневните дози ЛЕСНА УПОТРЕБА : преградите за Заклучување ја обезбедуваат безбедноста на вашите лекови и спречуваат случајно истурање. КАПАЦИТЕТ НА ПИЛУЛИ : Содржи до 20 таблети по оддел (со големина на аспирин). ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : квалитетен дизајн, Изграден Да издржи повторна употреба. ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : производите Со Доза Ези го прават животот поздрав едноставно полесен. Ези Доза Заклучување Пилула Планер-7-Ден Безбедна Пилула Планер - Овој Детски Доказ Неделен Пилула Потсетник Е Совршен за Закажување На Вашата Недела Лекови. Неговите Јасно Означени Прегради Се Едноставни за Употреба и Ви Помагаат Да Ги Следите Вашите Лекови Во Текот на Неделата. Овој Голем 7-Дневен Планер За Пилули За Заклучување е дизајниран за лесна употреба, безбедност и безбедност. Неговите прегради што се заклучуваат се пречка за деца и проверете дали вашиот лек останува надвор од погрешни раце. Преградите се јасно означени и нивното дно е контурирано така што земањето на лекот е едноставно. Главните карактеристики на Безбедниот 7-Дневен Планер за Пилули вклучуваат : . Задебелено Обележување-одделот За секој ден е означен со Големи Капаци За Прицврстување на фонтот - капаците за Одвраќање На Децата се безбедни и ги чуваат вашите лекови од погрешни раце Големи Прегради - Секој оддел може да одговара на повеќето дневни лекови.За Дозата Ези : Дозата Ези е лидер во лесни за употреба производи за управување со лекови. Многу од нашите планери за пилули со копчиња се одобрени од Фондацијата За Артритис за нашиот дизајн за лесна употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди