.

.

Џеб Лупа Зголемување, ABS Издржливост 60x Лупа Светилка Рачни СО LED Светла За Накит Продавница За Лабораторија

Џеб Лупа Зголемување, ABS Издржливост 60x Лупа Светилка Рачни СО LED Светла За Накит Продавница За Лабораторија

DEN 140.64

Количина на стоки
Тековен

60х лед микроскоп убаво зголемете ги предметите, што е одлично за испитување на деталите УВ фалсификувана светлина за откривање фалсификувана валута или идентификување антички предмети. Мини форма и пренослив рачен лупа, погоден за употреба во домот, канцеларијата, лабораторијата или продавницата за накит. Со исклучително светли LED светла, осветлете ги предметите што ги испитувате. Со 60x led микроскоп лупа, зголемете го објектот на 60 пати поголема од неговата оригинална големина. 60х лед микроскоп убаво зголемете ги предметите, што е одлично за испитување на деталите. УВ фалсификувана светлина за откривање фалсификувана валута или идентификување антички предмети. Мини форма и пренослив рачен лупа, погоден за употреба во домот, канцеларијата, лабораторијата или продавницата за накит. Со исклучително светли LED светла, осветлете ги предметите што ги испитувате. Со 60x led микроскоп лупа, зголемете го објектот на 60 пати поголема од неговата оригинална големина.

Други карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Magnifier
Material:
ABS+Optical glass coated lens
Mirror Diameter:
10mm / 0.4in
Lighting Source:
LED Light, UA Counterfeit Lamp
Battery:
3 x LR43 Battery(Not Included)
Magnification:
60X
Size:
Approx.40 x 40 x 20mm / 1.6 x 1.6 x 0.8in
Weight:
Approx. 27g / 1oz
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table,:
Package List:
1 x PU Cover:
1 x Magnifier:
1 x Manual:
Note:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Најдобри понуди