.

.

Инвертер за Чист Синусен Бран 2000 ВАТИ 12v DC ДО 120V AC КОНВЕРТОР За ДОМА, RV, Камион, Инвертер За Соларна Енергија Надвор Од Мрежата Вграден 2 AC Излези, 5V/2.5 USB И Порта Тип-Ц

Инвертер за Чист Синусен Бран 2000 ВАТИ 12v DC ДО 120V AC КОНВЕРТОР За ДОМА, RV, Камион, Инвертер За Соларна Енергија Надвор

DEN 3039.68

Количина на стоки
Тековен

Quefice Dc-AC излез € 1200w инвертер за напојување, кој напредна технологија за чист синусен бран обезбедува стабилна НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА еквивалентна на моќноста на мрежата што ќе го заштити и продолжи животниот век на вашата електроника и апарати Номинална моќност 1200 W, врв 2400 W за наплив за време на стартувањето, претвора 12vdc во 110 Vac. Со ефикасност на конверзија >92%, ја намалува загубата на конверзија. Qulcd digital Digital display И LED Индикатор Може навреме да ви го покажат напонот на батеријата, излезната моќност и кодот на дефектот, погодно за да го совладате работниот статус на инверторот за напојување. €®Интелигентно регулирање на брзината на вентилаторот ● започнете да работите кога товарот е поголем од 600w, а брзината на вентилаторот ќе се контролира според оптоварувањето и внатрешната температура, за да можете да користите електрични производи со мир на умот. €ésple-usb порта за полнење и 1 тип-C порта, приклучоците ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА МОЖАТ да ги напојуваат сите апарати во рамките на 1200 вати, USB и type-C портите можат интелигентно да детектираат уреди и да испорачаат оптимална брзина на полнење. Автоматски 0-2, 5 А за секоја порта, вкупно 5v 5a излез.

Други карактеристики

Најдобри понуди