.

.

Dataram 480 GB 2.5 SSD Drive Solid State Drive компатибилен со Biostar Racing B150GTN

Dataram 480 GB 2.5 SSD Drive Solid State Drive компатибилен со Biostar Racing B150GTN

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Dataram, долгогодишен производител на високо-сервер и меморија за работни места сега ја воведува својата нова линија на SSD на потрошувачите Dataram SSD се изградени и тестирани според истите стандарди и ригидни процедури за тестирање на ISO како и високиот сервер на серверот што ја произведувавме уште од 1967 година. Оваа ставка е произведена во нашиот објект во Пенсилванија. Ние сме американски сопственост и оперирани. Овој SSD е произведен за да ги исполни или надмине спецификациите потребни за извршување на вашиот компјутер или Apple систем со неговите оптимални перформанси. Спецификациите се следниве : 480 GB SATA III 6.5 "цврста состојба на состојба. Доаѓа со комплет за инсталација.

Други карактеристики

Најдобри понуди