.

.

KXDFDC 6 Порта USB3. 0 Центар Точка Шест USB2. 0/3. 0 Докинг Станица Картичка Компјутер Лаптоп U Диск Мулти-Порт Сплитер

KXDFDC 6 Порта USB3. 0 Центар Точка Шест USB2. 0/3. 0 Докинг Станица Картичка Компјутер Лаптоп U Диск Мулти-Порт Сплитер

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Интерфејс за напојување од 3,5 мм, кога УСБ-напојувањето на компјутерот е недоволно, може да се прошири за да обезбеди повеќе доволна моќност На дното на металната обвивка е направена специјална силиконска заптивка, која е мека и не ја оштетува работната површина, погодна за дрвени, кожни, стаклени и други работни површини. метални материјали со висока јачина и густина, лесни и тенки, издржливи, отпорни на абење и издржливи, безбедни и , користејќи технологија за полирање метали, интерфејс обложен со никел. Паметен чип, операција со голема брзина. Заштита од пренапон за да се спречи оштетување на опремата предизвикано од прекумерен напон. Име : 6-порт плитер + читач на картички материјал : алуминиумска легура боја : црна/сребрена/златна должина : 100cmunplug : поддршка hot Interface : USB 3.5 mm интерфејс за напојување, кога USB напојувањето НА компјутерот е недоволно, може да се прошири за да обезбеди повеќе доволна моќност.

Други карактеристики

Најдобри понуди