.

.

Шарени Желе Грав Бонбони Ручек Кутија Тоте Еднократно Изолирани Училиште Кулер Торба

Шарени Желе Грав Бонбони Ручек Кутија Тоте Еднократно Изолирани Училиште Кулер Торба

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Платно и Изолиран алуминиумски филм Димензии : 10, 5х9, 5х3, 5 инчи/ 26, 5х24х9 см. Структура : 1 главен оддел со 1 внатрешен мрежен џеб; Надвор 1 мрежен страничен џеб за шише со вода, чадор. Пренослива Торба За Ручек за Носење : горна рачка и отстранлив, прилагодлив дизајн на ременот за рамо. Изолираната торба за ручек ја одржува храната и пијалоците ладни/топли со часови. Мојата Дневна Изолирана Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба/ Торба За Ладилник / Материјал За Торба За Пикник : Платно И Изолиран Алуминиумски филм Димензија : 10,5 x 9,5 x 3,5 инчи Тежина : 320g Пренослива Торба За Ручек За Носење : Лесна, затворање со патент, горна рачка за удобност, отстранлив прилагодлив ремен за рамо Ја Одржува храната и пијалоците ладни/топли со часови Пакетот Вклучува 1x Торба за Ручек и 1x Прилагодлив Ремен за Рамо.

Други карактеристики

Најдобри понуди