.

.

Кејт 7 € 5ft Бела Празна Соба Прозорец Фото Позадина Ласична Внатрешна Свадба Фотографија Позадина Фотографија Студио Реквизити Погоден За Фотографи

Кејт 7 € 5ft Бела Празна Соба Прозорец Фото Позадина Ласична Внатрешна Свадба Фотографија Позадина Фотографија Студио Реквизити Погоден

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Содржина : 7x5ft 1pc Позадина220cm(ширина)x150cm (висина) Материјал : микрофибер, со џеб од прачка од 5 см. Во споредба со другите материјали, тој е мек и издржлив, лесен за одржување чист. Карактеристики : компјутерското печатење не е лесно да исчезне, со живописни бои, силна тродимензионална смисла, беспрекорна, мала тежина, без одраз, лесна за преклопување и носење и еднократно користење. Погоден за : деца, новороденчиња, доенчиња, свадби, празнични забави, роденденски забави, одење дома, изложби, активности, училишта, украси за домови итн. Совети : на врвот на производот има џеб, кој е погоден за закачување, вклучувајќи ја само крпата во позадина, без држач, обезбедувајќи висококвалитетна услуга по продажбата. Во споредба со другите материјали, микрофиберот е мек, беспрекорен, нерефлектирачки и отпорен на Светлина. Печатење со термички трансфер, печатените обрасци се богати со слоеви, шарени и постојано се менуваат, со мала разлика во бојата и добра репродуктивност.

Други карактеристики

Најдобри понуди