.

.

Мултикомп Про Клучеви, Спдт, 2пос, Рдм, 2кејпул-С286Б-2

Мултикомп Про Клучеви, Спдт, 2пос, Рдм, 2кејпул-С286Б-2

DEN 154.40

Количина на стоки
Тековен

Цена За : Пакет Од 1 единица за нарачка : Секој 1 Агол На Фрлање : : 90 Конфигурација На Контакт : : Спдт Контактна Струја Макс : : 4 КОНТАКТЕН НАПОН НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Ном : : 250 КОНТАКТЕН Напон Дц Ном : : - Не На Позициите На Прекинувачот : : 2 Опсег На Производи : : - SVHC : : Да Се Советува Операција На Прекинувачот : : Терминали За Исклучување На Прекинувачот : : -. КЛУЧЕВИ, SPDT, 2 POS, RDM, 2 KEYPULL; Прекинувач Операција : Исклучување; Конфигурација На Контакт : SPDT; Палета На Производи : -; Не. На Позициите На Прекинувачот : 2 Позиција; Прекинувач Терминали : - ; Контакт Струја Макс : 4А; КОНТАКТ НАПОН НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Ном : 125 V; Контакт Напон Рохс Во Согласност : Да.

Други карактеристики

Најдобри понуди