.

.

Американски Диорама Бич Девојки-Керол, Виолетова 76315-1/18 Скала Фигурина-Диорама Додаток

Американски Диорама Бич Девојки-Керол, Виолетова 76315-1/18 Скала Фигурина-Диорама Додаток

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Плажа Девојки - Керол-76315 Американски Диорама Модел Возило 1/18 скала Колекционерски Модел фигурина. Ова е модел висок 3,5 инчи со некои пластични делови. Одлично За Украсување Автомобили Од 1 : 18 Размери, Продавница За Авто Каросерија И Диорами, Автомобил Што Не Е Вклучен. Произведени Од Американската Диорама.

Други карактеристики

Најдобри понуди