.

.

Сумида Едо Кирикан до-401-402 Стариот Стаклен Пар, Хикари нивеко, Црвено

Сумида Едо Кирикан до-401-402 Стариот Стаклен Пар, Хикари нивеко, Црвено

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Стакло Тежина : 13,2 мл (360 гр) по парче. Материјал : Стакло. Земја На Производство : Јапонија. Капацитет : Прибл. Во зависност од времето на производство, ќе се испорачува во хартиена кутија или кутија пауловнија. Не можете да изберете ниту еден. Овој производ ќе биде испорачан во хартиена кутија или пауловнија кутија во зависност од времето на производство на "Црвено" и "Индиго" обоено стакло кое е репрезентативно На Ремек-делото Едокаки, кое е произведено со нежен крој. Не можете да изберете ниту еден.

Други карактеристики

Најдобри понуди