.

.

Aexit AC380V 15a Контрола електрични Микро Ограничување Прекинувач Директно Шарка Лост Минијатурни Предвремени Акција

Aexit AC380V 15a Контрола електрични Микро Ограничување Прекинувач Директно Шарка Лост Минијатурни Предвремени Акција

DEN 111.36

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : Микро ограничување Прекинувач; Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Метал Нето Тежина : 38гр; Содржина На Пакетот : 1 х Микро Граничен Прекинувач; Бренд : . Модел : СМ-1701; Главна Боја : Црна; Тип На Погон : Права Рачка на Шарката. Интерфејс : AC 380 V; Ith : 15 A; Префрлете Ја Големината На Телото : 50 x 18 x 30mm/2. Дијаметар на дупката : 5мм/0,2"; Должина На Шарката : 48мм. 00карактеристика 1НО 1НЦ, 3 терминали, Директно Краток Погон На Рачката на Шарката.Дизајн на механизам со висока прецизност кој нуди акутно работење и долг век на траење.Микро Прекинувачот е широко користен во апаратот, електронската опрема, автоматската машина, електричниот автомобил итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди