.

.

HDMI ДО RCA Кабел 25FT со IC, HDMI Машки до 3-RCA AV КАБЕЛСКА Аудио Компонента Конвертор Адаптер 1080p Кабел За ТВ HDTV ДВД

HDMI ДО RCA Кабел 25FT со IC, HDMI Машки до 3-RCA AV КАБЕЛСКА Аудио Компонента Конвертор Адаптер 1080p Кабел За ТВ HDTV ДВД

DEN 366.40

Количина на стоки
Тековен

Ултра висока стабилност - овој КАБЕЛ HDMI ДО RCA не бара драјвери за инсталирање, е пренослив, флексибилен, приклучок и игра, позлатен конектор со највисоки стапки на пренос на сигнал и отпорност на корозија, обезбедувајќи одличен и стабилен пренос на сигнал 5!!! Забелешка : овој RCA кабел не е компатибилен СО ЦРТ Телевизорите. Функција-Забелешка : Ова е HDMI ДО RCA еднонасочен пренос кабел кој не поддржува RCA на hdmi обратна употреба, и поддржува само уреди за прикажување СО RCA завршува. Овој HDMI ДО RCA кабелот е дизајниран да поврзува и пренесува сигнали од HDMI портата до rca портата за да пренесува некомпресирани дигитални аудио или видео датотеки со висока дефиниција и се користи како предавател на сигнал наместо како конвертор на сигнал. Приклучок И Репродукција : нашите HDMI ДО RCA кабли се идеални за HD двд плеери, HDTV приемници, Телевизори, проектори, a/V приемници, приклучок и репродукција без конверзија. Висококвалитетна заштита по продажбата : ние обезбедуваме бесплатна замена на стоки во рок од една година од проблемите со квалитетот, имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти. Ултра висока стабилност - овој КАБЕЛ HDMI ДО RCA не бара драјвери за инсталирање, е пренослив, флексибилен, приклучок и игра, позлатен конектор со највисоки стапки на пренос на сигнал и отпорност на корозија, обезбедувајќи одличен и стабилен пренос на сигнал 5.!!! Забелешка : овој RCA кабел не е компатибилен СО ЦРТ Телевизорите. Функција-Забелешка : Ова е HDMI ДО RCA еднонасочен пренос кабел кој не поддржува RCA на hdmi обратна употреба, и поддржува само уреди за прикажување СО RCA завршува. Овој HDMI ДО RCA кабелот е дизајниран да поврзува и пренесува сигнали од HDMI портата до rca портата за да пренесува некомпресирани дигитални аудио или видео датотеки со висока дефиниција и се користи како предавател на сигнал наместо како конвертор на сигнал.

Други карактеристики

Најдобри понуди