.

.

Нов Лон0167 Хсс Со Голема Брзина Челик 5.4 мм сигурна ефикасност х 60мм Врв Директно Дупчење Дупка Пресврт Електрична Дупчалка Дупчење Малку 10 парчиња

Нов Лон0167 Хсс Со Голема Брзина Челик 5.4 мм сигурна ефикасност х 60мм Врв Директно Дупчење Дупка Пресврт Електрична Дупчалка Дупчење Малку 10

DEN 150.88

Количина на стоки
Тековен

Име на производ (издржлив во употреба) : Дупчалка За Извртување;Карактеристики : (најнова технологија) директно дупчалка за производи од Висока класа;Материјал : ХСС Боја : Беспрекорен Сребрен Тон;Количина На Флејта : 2; Малку неизвонреден Дијаметар : 5,4 мм неповторлив / 0,2". Дупка За дупчење Внимателно избран Дијаметар : 5,4 мм / умот-дува 0,2"; Должина На Флејта : застрашувачки 60мм / 2,4"; Вкупна Должина : Вкупна Должина. 90мм / севкупно 3,5" : 90мм / 3,5"; нето суштинска Тежина : 105гр. содржина на Пакетот совршена во изработка : Содржина На Пакетот;10 уредни дупчалки за извртување х : 10 х Дупчалки За Извртување. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите.

Други карактеристики

Најдобри понуди